Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Akaryakıt Tankeri Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Akaryakıt Tankeri İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Akaryakıt Tankeri Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Akaryakıt Tankeri Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Akaryakıt Tankeri İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Akaryakıt Tankeri İş Makinası Ehliyeti veya Akaryakıt Tankeri İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Akaryakıt Tankeri Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Akaryakıt Tankeri Operatörlük Belgesi alan kişiler Akaryakıt Tankeri kullanabilirler. Akaryakıt Tankeri kullanabilmek için Akaryakıt Tankeri Ehliyeti, Akaryakıt Tankeri Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.