Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Araç Kurtarıcı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Araç Kurtarıcı İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Araç Kurtarıcı Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Araç Kurtarıcı Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Araç Kurtarıcı İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Araç Kurtarıcı İş Makinası Ehliyeti veya Araç Kurtarıcı İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Araç Kurtarıcı Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Araç Kurtarıcı Operatörlük Belgesi alan kişiler Araç Kurtarıcı kullanabilirler. Araç Kurtarıcı kullanabilmek için Araç Kurtarıcı Ehliyeti, Araç Kurtarıcı Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.