Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Asfalt Frezesi Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Asfalt Frezesi İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Asfalt Frezesi Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Asfalt Frezesi Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Asfalt Frezesi İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Asfalt Frezesi İş Makinası Ehliyeti veya Asfalt Frezesi İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Asfalt Frezesi Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Asfalt Frezesi Operatörlük Belgesi alan kişiler Asfalt Frezesi kullanabilirler. Asfalt Frezesi kullanabilmek için Asfalt Frezesi Ehliyeti, Asfalt Frezesi Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.