Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Asfalt Serme (Finişer) Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Asfalt Serme (Finişer) İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Asfalt Serme (Finişer) Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Asfalt Serme (Finişer) Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Asfalt Serme (Finişer) İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Asfalt Serme (Finişer) İş Makinası Ehliyeti veya Asfalt Serme (Finişer) İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Asfalt Serme (Finişer) Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Asfalt Serme (Finişer) Operatörlük Belgesi alan kişiler Asfalt Serme (Finişer) kullanabilirler. Asfalt Serme (Finişer) kullanabilmek için Asfalt Serme (Finişer) Ehliyeti, Asfalt Serme (Finişer) Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.