Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Elektrikli Transpalet Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Elektrikli Transpalet İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Elektrikli Transpalet Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Elektrikli Transpalet Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Elektrikli Transpalet İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Elektrikli Transpalet İş Makinası Ehliyeti veya Elektrikli Transpalet İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Elektrikli Transpalet Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Elektrikli Transpalet Operatörlük Belgesi alan kişiler Elektrikli Transpalet kullanabilirler. Elektrikli Transpalet kullanabilmek için Elektrikli Transpalet Ehliyeti, Elektrikli Transpalet Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.