Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı İş Kamyonu Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; İş Kamyonu İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası İş Kamyonu Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile İş Kamyonu Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile İş Kamyonu İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da İş Kamyonu İş Makinası Ehliyeti veya İş Kamyonu İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İş Kamyonu Operatörlük Kursu‘na kaydolarak İş Kamyonu Operatörlük Belgesi alan kişiler İş Kamyonu kullanabilirler. İş Kamyonu kullanabilmek için İş Kamyonu Ehliyeti, İş Kamyonu Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.