Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Kar Küreme Aracı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Kar Küreme Aracı İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Kar Küreme Aracı Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Kar Küreme Aracı Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Kar Küreme Aracı İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Kar Küreme Aracı İş Makinası Ehliyeti veya Kar Küreme Aracı İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Kar Küreme Aracı Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Kar Küreme Aracı Operatörlük Belgesi alan kişiler Kar Küreme Aracı kullanabilirler. Kar Küreme Aracı kullanabilmek için Kar Küreme Aracı Ehliyeti, Kar Küreme Aracı Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.