Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Pancar Sökme Aracı Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Pancar Sökme Aracı İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Pancar Sökme Aracı Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Pancar Sökme Aracı Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Pancar Sökme Aracı İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Pancar Sökme Aracı İş Makinası Ehliyeti veya Pancar Sökme Aracı İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Pancar Sökme Aracı Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Pancar Sökme Aracı Operatörlük Belgesi alan kişiler Pancar Sökme Aracı kullanabilirler. Pancar Sökme Aracı kullanabilmek için Pancar Sökme Aracı Ehliyeti, Pancar Sökme Aracı Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.