Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı RTG – MHC – Stacker Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; RTG – MHC – Stacker İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası RTG – MHC – Stacker Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile RTG – MHC – Stacker Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile RTG – MHC – Stacker İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da RTG – MHC – Stacker İş Makinası Ehliyeti veya RTG – MHC – Stacker İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

RTG – MHC – Stacker Operatörlük Kursu‘na kaydolarak RTG – MHC – Stacker Operatörlük Belgesi alan kişiler RTG – MHC – Stacker kullanabilirler. RTG – MHC – Stacker kullanabilmek için RTG – MHC – Stacker Ehliyeti, RTG – MHC – Stacker Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.