Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Sondaj Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Sondaj İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Sondaj Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Sondaj Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Sondaj İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Sondaj İş Makinası Ehliyeti veya Sondaj İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Sondaj Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Sondaj Operatörlük Belgesi alan kişiler Sondaj kullanabilirler. Sondaj kullanabilmek için Sondaj Ehliyeti, Sondaj Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.