Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Taş Kırma (Konkasör) Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Taş Kırma (Konkasör) İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Taş Kırma (Konkasör) Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Taş Kırma (Konkasör) Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Taş Kırma (Konkasör) İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Taş Kırma (Konkasör) İş Makinası Ehliyeti veya Taş Kırma (Konkasör) İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Taş Kırma (Konkasör) Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Taş Kırma (Konkasör) Operatörlük Belgesi alan kişiler Taş Kırma (Konkasör) kullanabilirler. Taş Kırma (Konkasör) kullanabilmek için Taş Kırma (Konkasör) Ehliyeti, Taş Kırma (Konkasör) Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.