Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Teleskopik Sepetli Vinç İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Teleskopik Sepetli Vinç İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Teleskopik Sepetli Vinç İş Makinası Ehliyeti veya Teleskopik Sepetli Vinç İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Belgesi alan kişiler Teleskopik Sepetli Vinç kullanabilirler. Teleskopik Sepetli Vinç kullanabilmek için Teleskopik Sepetli Vinç Ehliyeti, Teleskopik Sepetli Vinç Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.