Diyarbakır‘da Akyüzler Sürücü Kursu olarak tüm G Sınıfı İş Makinası Ehliyet Belgesi ve İş Makinası Operatörlük Belgelerinde sizlerin yanındayız. Uzman Eğitmen kadromuz ile Operatörlük Belgelerinizi hızlıca almanızı sağlıyoruz. G Sınıfı Yüzey Kazıma Ehliyet ve Operatörlük Belgesi; Yüzey Kazıma İş Makinasını kullanacaklara verilir.

Diyarbakır bölgesinde Akyüzler Sürücü Kursu olarak İş Makinası Operatörlük Belgelerinde en çok tercih edilen kurumlardan biriyiz. Özellikle adaylarımızın bizlere G İş Makinası Yüzey Kazıma Operatörlük Belgesi için başvuru yapılmaktadır. Uzman eğitici kadromuz ile Yüzey Kazıma Operatörlük Belgenizi Akyüzler Sürücü Kursumuzda kesintisiz bir eğitim şeklinde sizlere sunmaktayız. Sadece teorik eğitimlerden ibaret olmayan bu süreçte sizlere Uygulamalı ve Pratik Eğitimler ile Yüzey Kazıma İş Makinasının tüm sınırlarını bilmenizi sağlıyoruz. Sizlerde Diyarbakır‘da Yüzey Kazıma İş Makinası Ehliyeti veya Yüzey Kazıma İş Makinası Operatörlük Belgesi almak için Operatörlük Kursu arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Yüzey Kazıma Operatörlük Kursu‘na kaydolarak Yüzey Kazıma Operatörlük Belgesi alan kişiler Yüzey Kazıma kullanabilirler. Yüzey Kazıma kullanabilmek için Yüzey Kazıma Ehliyeti, Yüzey Kazıma Operatörlük Belgesi almak zorundadırlar.

Gerekli Evraklar

  • Kimlik Fotokopisi
  • Diploma Fotokopisi
  • Sabıka Kaydı
  • Sağlık Raporu
  • 1 Adet Biyometrik Fotoğraf

İş Makinası Soruları çözmek için tıklayınız.